Vyberte stránku

INTERIÉR KAVÁRNY ANONYMOUS / PRAHA 2

realizace 2014 / plocha 85 m2 / foto Jiří Ernest

Styl kavárny navazuje na koncept AnonymouS Baru na Praze 1. Je zde stejný rukopis v nápisech a grafikách na zdech. Interiér je oproti baru velmi světlý, hravý, navozuje pocit pohody a klidu, což je v rušné Jugoslávské ulici poblíž Náměstí I.P.Pavlova žádoucí.

Originální interiér je viditelný z ulice a láká k příjemné návštěvě. Nábytek ve stylu europalet je svěží a svými barevnými detaily ladí se zbytkem interiéru. Prostoru vévodí tyrkysový kávovar La Marzocco. Světlý interiér doplňují pestré barvy, texty a umělecké malby ve stylu AnonymouS.

Kavárna nabízí různé typy sezení, které vyhoví každé příležitosti. Přízemní prostor je spíše pro kratší posezení či nákup kávy s sebou. Sedět můžete na lavici u výkladu a pozorovat dění na ulici, nebo s notebookem či tabletem na barové lavici. Pro rychlou kávu v inspirativním prostředí perfektně poslouží zavěšená houpačka anebo úzký pultík navazující na prodejní pult. Pro větší soukromí a klid je určena „chill-out“ zóna v patře s výhledem na prodejní pult, kde můžete pozorovat celou přípravu kávy. Nábytek je vybaven el. zásuvkami a připojení Wi-Fi je samozřejmostí.

Vedle plechového schodiště zaujme staré, litinové, nástěnné umyvadlo. Je pravým originálním kouskem zakoupeným na bleším trhu.

„Recyclable“ styl je patrný i v servírování objednávek. Vše je doladěno do posledního detailu. Také proto je použito dřevo na servírovacích táccích a překvapí vás dřevěné vidličky či zavařovací sklenice.

Kromě kávové klasiky v podobě espressa a cappuccina můžete v kavárně očekávat alternativní metody přípravy kávy jako například chemex, aeropress, nebo cold brew, tedy filtrování kávy za studena. Součástí nabídky jsou limonády, kuskus, jogurty a zákusky. Vše domácí výroby.

Nejen skvělé koktejly, ale také nepřekonatelně kvalitní kávu vám rádi připraví v síti AnonymouS.