Vyberte stránku

INTERIÉR LUXUSNÍHO BYTU / PRAHA ŽIŽKOV

realizace 2016 / plocha 67 m2 / foto Jiří Ernest

Dvoupodlažní byt k pronájmu se nachází v lukrativní části Prahy, kde je velmi dobrá občanská vybavenost. Je umístěn v posledních dvou podlažích domu a poskytuje tak nádherný výhled na část hlavního města.

Ke dřevěné dubové podlaze jsem zvolila jemnou barevnost v odstínech krémové a bílé. Pohovka je v praktické šedé barvě a působí jako barevný akcent v daném prostoru. Nábytek má velmi jednoduché tvary a kombinuje prvky dřeva tak, aby ladil k podlaze.

Ve vstupní části se nachází lavice s nástěnným panelem na pověšení kabátů. Hned vedle je prostorný výklenek s policemi a šatními tyčemi, který je od chodby oddělen posuvnými dveřmi a působí velmi nenápadně. Z chodby se vstupuje do koupelny se sprchou a WC, pracovny a obytného prostoru s kuchyní. Pracovna je zařízena velmi jednoduše. Naopak obytný prostor nabízí kromě kuchyňské linky také jídelní stůl, pohovku s konferenčními stolky a TV komodu. U schodiště se nachází menší knihovna s pohodlným křeslem. Pod schodištěm je komora na úklidové prostředky a kombinovaná pračka se sušičkou.

V druhém patře je umístěna koupelna s vanou a WC a prostorná ložnice. Ta má opět nádherné výhledy z oken. Ve výklenku u postele se nachází nenápadná vestavěná skříň. Kromě postele a nočních stolků je ložnice vybavena také komodou.