Vyberte stránku

INTERIÉR PANELÁKOVÉHO BYTU / PRAHA 5

realizace 2013-2014 / plocha 70 m2 / foto Jiří Ernest

Velmi ojedinělý interiér vznikl na základě přání a snu klientů. Zcestovalí majitelé bytu snili o bílém interiéru. Říkáte si nesmysl? Nepředstavitelné? A nepraktické? A není to náhodou v současné době plné robotických vysavačů a stále více oblíbených paní na úklid předsudek?

Bílý interiér má několik výhod. Navozuje harmonii a pocit čistoty. Celý byt působí vzdušněji a prostorněji. Navíc je jednoduchý a elegantní. Díky barevným doplňkům je interiér svěží a můžete kdykoli změnit jeho vzhled. Až si majitelé oblíbí jinou barvu, změna bude jednoduchá a bez velkých investic.

Bílá jako základ dává velmi dobře vyniknou uměleckým předmětům v policích, obrazům a 3D tapetám na stěnách, nebo barevně akcentovanému, designovému nábytku a osvětlení.

Na opačném principu je navržena koupelna a samostatné WC. Na stěnách je šedý obklad, který dává vyniknout bílé sanitě a koupelnovému nábytku.

Interiér je vybaven nepřímým LED osvětlení, které se těší stále větší oblibě. LED pásky jsou použity hlavně pod stropem po obvodu kuchyňských skříněk a úložných skříní na chodbě. Interiér tak může být příjemně osvětlen během celého večera.

Někdo by si mohl myslet, že majitelé bytu udělali chybu a nyní bědují. Omyl! Jsou ve svém vysněném bytě šťastní a stále se ze svých cest těší domů!